Kodi Identifikimit të Pronës: 28852
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€600 Me Qera

Restaurant Piceri Era "Blloku", Rruga Ismail Qemali, Tiranë

Kontakto
Cmimi €600
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 90
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Restaurant Piceri Era "Blloku", Rruga Ismail Qemali, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-Jepet me qera apartament 2+1.Ish blloku Tirane.

*-Siperfaqia e apartamentit eshte 90 m2. 
*-Apartamenti eshte i pershtatshem per banim dhe ambient biznesi. 
*-Per banim apartamenti eshte i mobiluar tetesishte me cdo gje te re . 
*-Cmimi:600 euro neto.

Komentet