Kodi Identifikimit të Pronës: 21620
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,100 Në Shitje

Rruga Fadil Rada, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,100
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 80
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Fadil Rada, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-SHITEN 2 APARTAMENTE PRANE NJERI-TJETRIT. 
*-1+1 ME SIPERFAQE 65 M2 DHE 2+1ME SIPERFQE 80M2.
*-APARTAMENTET JANE ME HIPOTEK.
*-APARTAMENTET NDODHEN PRANE SHESHIT AVNI RUSTEMI DHE DHE MINISTRISE SE JASHME .
*- APARTAMENTET NDODHEN NE KATIN E 2.
*- ORJENTIMI I APARTAMENTIT ESHTE JUG- LINDJE DHE JUG -PERENDIM.
*-CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 1100EURO M2 I DISKUTUESHEM.


Komentet