Kodi Identifikimit të Pronës: 21814
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Kombinat, Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria
SDGSDGSDG.png

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 87
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Kombinat, Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 ME QERA

*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 87 M2
*-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 400 EURO
*-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 6 ME ASHENSOR
*-APARTAMENTI KA 1 TUALET DHE BALLKON TE MADH

Komentet