Kodi Identifikimit të Pronës: 21987
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Rruga Osman Myderizi 5, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 120
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Osman Myderizi 5, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 ME QERA

*-SIPERFAQJA E A[ARTAMENTIT ESHTE 120 M2
*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI DHE 2 TUALETE
*-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 6 PALLAT I RI

Komentet