Kodi Identifikimit të Pronës: 22435
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,500 Me Qera

Rruga Marko Boçari, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 130
Dhoma 2
Banjo 1
Garazhd 1 Veture
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Marko Boçari, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1.
*- APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MARKO BOCARI.
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 5 TENJE NDERTIMI TE RI I PAISUR ME ASHENSOR ,KAMERA SIGURIE.ETJER.
*-APARTAMENTI ESHTE I ORJENTUAR TERESISHTE NGA JUGU.
*-APARTAMENTI ESHTE TERESISHTE I MOBILUAR
*-NE CMIM KA TE PERFISHIRE DHE NJE VEND PARKIMI.
*-CMIMIl1500 EURO.


Komentet