Kodi Identifikimit të Pronës: 22683
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€350 Me Qera

Bulevardi Zhan D'Ark 4, Tiranë, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Total Kate 7
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark 4, Tiranë, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 ME QERA

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 100M2
*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI,2 TUALETE DHE 2 BALLKONE
*-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 3 PALLAT I RI
*-APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE SHUME TE FAVORSHME
*-APARTAMENTI KA IZOLIM TERMIK

Komentet