Kodi Identifikimit të Pronës: 23034
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€145,000 Në Shitje

Kodra e Diellit Residence, Tiranë

Kontakto
Cmimi €145,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 153
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Kodra e Diellit Residence, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-SHITET APARTAMENT TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT  

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 100M2+53M2 VERAND.
*-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN 2 .
*-APRTAMENTI ESHTEI RIKONSTRUKTUAR TERESISHTE DHE I MOBILUAR.
*-APARTAMENTI KA HIPOTEK.
*- CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 145000EURO I MOBILUAR  & 140000 EURO I PAMOBILUAR.

Komentet