Kodi Identifikimit të Pronës: 24205
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,000 Me Qera

Rruga e Kavajës 50, Tiranë, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €1,000
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 110
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Kavajës 50, Tiranë, Shqipëria
Kategoria ,
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES .

*- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110M2.
*-APARTAMENTI NDODHE T NE KATIN E 1 BANIM .
*- CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 1000EUROI DISKUTUSHEM 
*-APARTAMENTI ESHTE PJESERISHT I MOBILUAR , I PERSHTA TSHEM PER ZYRE..
*- KA  DHE MUNDESI PARKIMI .

Komentet