Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 100M2
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3 DHE 4
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 0 Kilometra
Adresa Rruga Urani Pano, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Pershkrimi

*- APARTAMENT ME QERA DUPLEX 2+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 100M/2
*- APARTAMENTI ESHTE KATI 3 DHE 4
*- APARTAMENTI KA ORIENTIM NGA LINDJA
*-APARTAMENTI KA 2 TUALETE
*-ADRESA: RRUGA. URANI PANO (PRANE 15 KATESHIT)
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR, KA 2 BALLKONE DHE KONDICIONER
*- APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE  RI
*-CMIMI: 350 EURO