Kodi Identifikimit të Pronës: 24362
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€135,000 Në Shitje

Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

Kontakto
Cmimi €135,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 110M2
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT NE SHITJE  2+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 110M/2
*- APARTAMENTI ESHTE KATI 4
*-APARTAMENTI KA 2 TUALETE (1 TUALET NDOHET NE DHOMEN E CIFTIT)
*-ADRESA: RRUGA. HOXHA TASIM (PRANE OPTIKA ROMA)
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR (PA KOLLTUQE), KA 1 BALLKON DHE KONDICIONER
*- APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE  RI
*-CMIMI: 135’000 EURO

Komentet