Kodi Identifikimit të Pronës: 24400
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€260 Me Qera

Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë
nl-trasparent-png.png

Kontakto
Cmimi €260
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 140
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2 DHE 4
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Shkelqim Fusha, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT ME QERA  2+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 140M/2
*- JANE 2 APARTAMENTE, KATI 2 DHE 4
*- APARTAMENTET KANE ORIENTIM NGA LINDJA
*-APARTAMENTET KANE NGA  1 TUALET
*-ADRESA: RRUGA. SHKELQIM FUSHA (PRANE KOPSHTIT BOTANIK)
*-APARTAMENTET JANE BOSH (KANE VETEM KUNDRABUFE)
*- APARTAMENTET NDODHEN NE PALLAT TE  RI
*-CMIMI: 32’000 LEKE

Komentet