Kodi Identifikimit të Pronës: 24494
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Komuna e Parisit, Tiranë
nl-trasparent-png.png

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 120M2
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Komuna e Parisit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT ME QERA 2+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 120M/2
*- APARTAMENTI ESHTE KATI 2
*-APARTAMENTI KA 2 TUALETE
*-ADRESA: KOMPLEKSI KIKA 1 (KOMUNA E PARSIT)
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR, KA 2 BALLKONE DHE KA KONDICIONER NE CDO DHOME
*-CMIMI: 400 EURO 

Komentet