Kodi Identifikimit të Pronës: 24504
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€137,000 Në Shitje

Zogu I Zi Square, Tiranë

Kontakto
Cmimi €137,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 100M2
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Zogu I Zi Square, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT 2+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 100M/2
*- APARTAMENTI ESHTE KATI 3
*-APARTAMENTI KA 2 TUALETE
*-ADRESA: RR. DRITAN HOXHA (PRANE RING CENTER)
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR DHE KA 1 BALLKON
*-CMIMI: 137’000 EURO (I DISKUTUESHEM)

Komentet