Kodi Identifikimit të Pronës: 24533
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€300 Me Qera

Rruga Eduard Mano, Tiranë

Kontakto
Cmimi €300
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 87M2
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Mobiluar
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Eduard Mano, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENT ME QERA 2+1

*- APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 87M/2
*- APARTAMENTI ESHTE KATI 2
*-APARTAMENTI KA 1 TUALET
*-ADRESA: RR. EDUARD MANO (PRANE KOPSHTIT ZOLOGJIK)
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR DHE KA 3 BALLKONE
*-CMIMI: 300 EURO

Komentet
  1. ana said on 04/12/2019 3:43 PM:

    pershendetje! ka pazar per kete apartamentin?

    1. Albania One said on 05/12/2019 10:10 AM:

      Pershenddtje,Urojme te jeni shume mire! ndjese per vonesen.Apartameti eshte shitur.