Kodi Identifikimit të Pronës: 25961
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€70,000 Në Shitje

Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë

Kontakto
Cmimi €70,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-Apartament luksoz 2+1+2 me mobilim modern te perfshire ne çmim, vetem 70 mije €! Sallon i madh, 2 dhoma gjumi me krevate queen size, dhoma martesore ka tualet te brendshem, pervec tualetit qendror te shtepise; ambient gatimi me kuzhine shume te bukur italiane dhe dritare panoramike dhe ballkon. Shtepia eshte e shtruar me parket, ka sistem qendror ngrohjeje, termoizolim dhe ndricohet gjithe dites ne menyre natyrale.


Komentet