Kodi Identifikimit të Pronës: 26066
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€60,000 Në Shitje

Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë

Kontakto
Cmimi €60,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 104
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut. Ka siperfaqe prej 104m2 dhe nje organizim planimetrik te rregullt. Perbehet nga ambient ndenje, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon i mbuluar dhe nje koridor qe ben lidhjen e te gjithe dhomave. Ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te ri me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Komentet