Kodi Identifikimit të Pronës: 26477
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€53,000 Në Shitje

Don Bosco, Tiranë

Kontakto
Cmimi €53,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 50
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Total Kate 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Don Bosco, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 50 M2 

*- APARTAMENTI  KA CMIM 53.000 EURO
*- APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN E KATERT
*- APARTAMENTI  ZOTERON HIPOTEKE  
*- APARTAMENTI  KA 2 DHOMA DHE NJE TUALET
*- APARTAMENTI  NDODHET NE ZONEN “DON BOSKO”
*- APARTAMENTI  KA ORIENTIM NGA LINDJA

Komentet