Kodi Identifikimit të Pronës: 26518
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€67,000 Në Shitje

Rruga e Durrësit, Tiranë

Kontakto
Cmimi €67,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 78
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Total Kate 5
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Durrësit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-APARTAMENTI NDODHET AFER “ZOGUT TE ZI”

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 78 M2

*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E KATERT 
*-APARTAMENTI KA DY DHOMA , NJE TUALET DHE DY BALLKONE
*-APARTAMENTI ZOTERON HIPOTEKE
*-APARTAMENTI  KA CMIM 67.000 EURO

Komentet