Kodi Identifikimit të Pronës: 26550
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€40000LEKE Me Qera

Shkolla e Baletit Tiranë, Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë
nl-trasparent-png.png

Kontakto
Cmimi €40000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 82m2
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Mobiluar
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Shkolla e Baletit Tiranë, Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*- APARTAMENTI  KA SIPERFAQE 82 M2

*- APARTAMENTI  NDODHET PRANE SHKOLLES SE BALETIT

*- APARTAMENTI  KA CMIM  40.000 LEKE NE MUAJ
*- APARTAMENTI  KA 2 DHOMA NJE BANJO NJE ANEKS DHE 2 BALLKONE
*- APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN E TRETE 

Komentet