Kodi Identifikimit të Pronës: 26628
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€350 Me Qera

Rruga Mine Peza, Tiranë

Kontakto
Cmimi €350
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 90
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Total Kate 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Mine Peza, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 90 M2

*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN MINE PEZA
*-APARTAMENTI KA DY DHOMA DHE NJE TUALET 
*-APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN E KATERT TE NJE PALLATI PESEKATESH 
*-APARTAMENTI KA  CMIM 350 EURO 

Komentet