Kodi Identifikimit të Pronës: 26660
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€30000LEKE Me Qera

Rruga e Dibrës, Tiranë

Kontakto
Cmimi €30000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 106
Dhoma 2
Banjo 2
Parkim Privat 1 Veture
Garazhd 1 Veture
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga e Dibrës, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-APARTAMENTI  NDODHET NE RRUGEN E DIBRES 
*-APARTAMENTI  KA  2 DHOMA ,DY TUALETE , DY BALLKONE DHE NJE GARAZHD PER PARKIM PRIVAT
*-APARTAMENTI  KA  SIPERFAQE 106 M2
*-APARTAMENTI  NDODHET NE KATIN E PESTE  TE NJE PALLATI 
*-APARTAMENTI  JEPET BOSH 30.000 LEKE  NE MUAJ DHE NE BAZE TE KERKESES SE KLIENTIT MUND TE MOBILOHET ME CMIMIM 35.000 LEKE NE MUAJ

Komentet