Kodi Identifikimit të Pronës: 26670
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€30000LEKE Me Qera

Rruga 5 Maji, Tiranë

Kontakto
Cmimi €30000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 97
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga 5 Maji, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-APARTAMENTI  NDODHET  NE RRUGEN 5 MAJI
*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI , AMBJENT GATIMI ,2 BALLKONE ,NJE TUALET
*-APARTAMENTI KA ASHENSOR,
*-APARTAMENTI  NDODHET  NE KATIN E 4
*-APARTAMENTI KA  CMIM 30.000  NE MUAJ I PAMOBILUAR DHE NE VARESI TE KERKESES SE KLIENTIT, MUND TE MOBILOHET DHE TE JEPET ME CMIM 35.000 NE MUAJ 

Komentet