Kodi Identifikimit të Pronës: 26676
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€25000LEKE Me Qera

Kinostudio, Tiranë

Kontakto
Cmimi €25000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 110
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Kinostudio, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-APARTAMENTI NDODHET NE RRUGEN URA ,PRANE RAJONIT 4

*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA DHE NJE TUALET 

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 110 M2
*-APARTAMENTI NDODHET NE ATIN E PARE TE NJE NDERTESE PRIVATE 
*-APARTAMENTI KA CMIM 25000 LEKE NE MUAJ

Komentet