Kodi Identifikimit të Pronës: 26712
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€820EURM2 Në Shitje

Zogu I Zi Square, Tiranë

Kontakto
Cmimi €820EURM2
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 122
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 6/1
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Zogu I Zi Square, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENTI NDODHET PRANE ZOGUT TE ZI

*-APARTAMENTI KA NJE DHOME GJUMI , AMBIENT GATIMI, SOXHORNO ,DY TUALETE DHE DY BALLKONE
*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 122 M2
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E GJASHTE / PARE  TE PALLATIT
*-APARTAMENTI KA CMIM 820 EURO/M2
*-APARTAMENTI ESHTE NE NDERTIM  DHE NE NJE PERIUDHE DYMUJORE FINALIZOHET KRYERJA E NSTALIMEVE SHTRIMI ME PLLAKA DHE  MOBILIMI I AMBIENTIT

Komentet