Kodi Identifikimit të Pronës: 27131
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€480 Me Qera

Sheshi Skënderbej, Tiranë

Kontakto
Cmimi €480
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 104
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 0 Kilometra
Adresa Sheshi Skënderbej, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  


 *-APARTAMENTI KA VENDODHJE TE PERKRYER NE  QENDER TE TIRANES 3 MINUTA LARG SHESHIT SKENDERBEJ

 
*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 104M2

 *-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI 1 SALLON 2 TUALETE VERANDE DHE ESHTE  I KOMPLETUAR  DERI NE DETAJE 

 *-APARTAMENTI KA EDHE KEND PUNE OSE STUDIMI TE PAJISUR ME TAVOLINE KOMPJUTERI NE NJEREN PREJ DHOMAVE .

 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E TRETE TE NJE PALLATI TE PAJISUR ME ASHENSOR

 *-APARTAMENTI KA DRITE NATYRALE SEPSE ESHTE I ORIENTUAR NGA LINDJA E DIELLIT DHE PAJISUR   ME DYER DHE DRITARE CILESORE 

 *-APARTAMENTI KA CMIM 480  EURO NE MUAJ Komentet