Kodi Identifikimit të Pronës: 27140
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€38000LEKE Me Qera

Rruga Mine Peza, Tiranë

Kontakto
Cmimi €38000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 70
Dhoma 2
Banjo 1
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Mine Peza, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENTI NDOODHET NE RRUGEN MINE PEZA 

*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE  70 M2 
*-APARTAMENTI  ESHTE TERESISHT I MOBILUAR I PAJISUR ME ELEKTOSHTEPIAKE FUNKKSIONALE
*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA  TUALET DHE AMBJENT GATIMI
*-APARTAMENTI  KA CMIM 38.000 LEKE NE MUAJ 

Komentet