Kodi Identifikimit të Pronës: 27577
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€72,000 Në Shitje

Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë

Kontakto
Cmimi €72,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 117
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 4 Kilometra
Adresa Restaurant Fresku, Rruga Sotir Caci, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*APARTAMENT 2+1 NE SHITJE  NE FRESK RRUGA  E TELEFERIKUT.

*- APARTAMENTI KA SIPERFAQE 117M2.
*- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E  3.
*-  APARTAMENTI KA ORJENTIM  JUG – LINDJE DHE VERI- PERENDIM.
*- APARTAMENTI ESHTE I  MOBILUAR.
*-APARTAMENTI ESHTE I SHTRUAR ME PARKET .
*- APARTAMENTI KA  SISTEM KALDAJE , PAISJE HIDROSANITARE INKASO.
*-APARTAMENTI KA HIPOTEK.
*-CMIMI:72000EURO.

Komentet