Kodi Identifikimit të Pronës: 27654
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€450 Me Qera

Bulevardi Gjergj Fishta 26, Tirana, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €450
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 85
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta 26, Tirana, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

Jepet me qera apartament 2+1, 2 banjo, ballkon, siperfaqe 85 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore, prane ish Ekspozites 


Komentet