Kodi Identifikimit të Pronës: 27752
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1400M2 Në Shitje

Rruga Siri Kodra, Tiranë
logo.png

Kontakto
Cmimi €1400M2
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 92.15M2
Dhoma 2
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Siri Kodra, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT  2+1 NE SHITJE TEK SIRI KODRA .

-* APARTAMENTI  ESHTE ME SIPERFAQE 92.15M2.
*-APARTAMENTI KA 1 TUALET.
*- APARTAMENTI ESHTE ME  FASAD TE  VENTILUAR DHE SISTEM KAPOT.
*-CMIMI: 1400EURO M2. 

Komentet