Kodi Identifikimit të Pronës: 27893
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€82,000 Në Shitje

Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë
logo.png

Kontakto
Cmimi €82,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 81.4
Dhoma 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

Ofrohet per shitje apartament 2+1 totalisht i mobiluar nen menyren ne bashkohore dhe rikonstruktuar. Apartamenti eshte ne nje nga zonet me te preferuar te Tiranes, rruga Faik Ternova, Prane Hoxha Tahsim rreth 10 minuta me kembe nga Pazari i Ri dhe 15 minuta deri Sheshi Skenderbej. Eshte lehtesisht i aksesueshem me te gjitha mjetet e transportit publik. Ndodhet shume prane shkollave, qendrave shendetesore, spitaleve. Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 81.4 (e brendshme). Dhomat jane me parket dhe te gjitha dhomat jane me kondicioner inverter dhe grila persiane cilesore. Te gjitha dhomat jane me dritare nga perendimi. Ndodhet ne katin e fundit (te gjashte nga toka) te nje pallati ekzistues. Tarraca eshte totalisht e rikonstruktuar dhe testuar me parametra bashkohore. Apartamenti eshte i orientuar mire dhe ka siperfaqe te bollshme dhe teresisht i shfrytezueshem. Mobilimi i ka te gjithe aksesoret e markave me te mira. Shitet totalisht i mobiluar. Çmimi eshte 82 mije euro. 


Komentet