Cmimi €300
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 60
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Pershkrimi

*-APARTAMENT 1+1 NE RRUGEN FROSINA PLAKU.

*-APARTAMENTI ESHTE   ME SIPERFAQE 60M2.
*- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E 4.
*-  APARTAMENTI ESHTE  I PAMOBILUATR .
*-APARTAMENTI KA VETEM KONDRABUFE  DHE FRIGORIFER.
*- CMIMI:300EURO.