Kodi Identifikimit të Pronës: 28348
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€500 Me Qera

Rruga Ymer Kurti, Tiranë

Kontakto
Cmimi €500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 107
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Ymer Kurti, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON.

*-APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR DHE I SHTRUAR ME PARKET.
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.
*-CMIMI:500EURO


Komentet