Kodi Identifikimit të Pronës: 28616
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€35000LEKE Me Qera

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tiranë
logo.png

Kontakto
Cmimi €35000LEKE
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 118
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 7
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-jepet me qera apartamnet 2+1 Tek Astiri, Tek rrethrrotullimi i unazes, 118 M2, *-*-CMIMI:35.000 leke
2+1, 118 M2, kati 7, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e mobiluar ne menyre bashkohore me gjithe paisjet elektro shtepiake dhe kondicioner

Komentet