Kodi Identifikimit të Pronës: 28756
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€50,000 Me Qera

Qendra Globe, Rruga e Kavajës, Tiranë

Kontakto
Cmimi €50,000
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 120
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Qendra Globe, Rruga e Kavajës, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE QENDRES GLOBE NE RRUGEN E KAVAJES .
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 4. 
*-APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I RI I MOBILUAR.
*-APARTAMENTI ESHTE I SHTRUAR ME PARKET .
*- APARTAMENTI KA KONDICIONERE .
*-APARTAMENTI KA DHE GARAZH TE MBYLLUR ME QEPEN  ME MOTOR..
*- CMIMI I APARTAMENTIT 50.000 LEKE . 

Komentet