Kodi Identifikimit të Pronës: 29012
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€650 Me Qera

Blloku, Tiranë

Kontakto
Cmimi €650
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 120
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Blloku, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-Jepet hyrje 3+1 120 m2 ne bllok.

*- Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati ekzistues me tulla.
*- Hyrja eshte totalisht e restauruar me parket,patinime,dhe hidrosanitare.
*-Eshte e pershtatshme per banim dhe per zyra.

Komentet