Cmimi €110,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 72.5
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 1
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Komuna e Parisit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
Pershkrimi
*-Komuna e parisit, perballe ish universitetit new york, 72.5 M2, 
*-cmimi:110.000 euro
*-1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 1
*-Shitet apartament 2+1, 72.5 M2, kati 1, 1 banjo,
 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt mund te shitet dhe per biznes