Kodi Identifikimit të Pronës: 31098
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€85,000 Në Shitje

Veko Shpk, Rruga Industriale, Tiranë

Kontakto
Cmimi €85,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 180
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Total Kate 5
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 5 Kilometra
Adresa Veko Shpk, Rruga Industriale, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce   

Apartament 2+1 + depo + 60 m2 verande me 120 m2 tarace te shtruar dhe te kufizuar.

Kati i 5, pozicioni lindje perendim
Me hipoteke
Projekt mobilimi me arkitekt
Ndertim cilesor
Prane Vekos ne Autosrade

Komentet