Kodi Identifikimit të Pronës: 31525
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€105,000 Në Shitje

Fondi Besa, Branch (Unaza e Re), Rruga Teodor Keko, Tiranë

Kontakto
Cmimi €105,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 180
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Kondicioner
Ujë 24Orë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Fondi Besa, Branch (Unaza e Re), Rruga Teodor Keko, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-Shitet apartament ne Astir 2+1 
*-Siperfaqa 95 m2 brenda dhe 85m2 verand
*-Dy tualete te mobiluara .
*Apartamenti ka ashnsensor privat .
*-Nje nga dhomat me parket laminat  tjetra me pllaka
*-Kondicioner perfshit ne cmim ..
*-Vlera totale e apartamentit 105 mij euro

Komentet