Kodi Identifikimit të Pronës: 18066
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Bulevardi Gjergj Fishta 52, Tirana 1023, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 88
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 9
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta 52, Tirana 1023, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-APARTAMENT ME QERA 2+1.
*-KATI I 9 ME ASHENSOR.
*-SIPERFAQE: 88 M2.
*-VENDNDODHJA: PRANE UET
*-APARTAMENTI PERBEHET NGA 3 AMBJENTE, 2 BANJO DHE 1 BALLKON.
*-CMIMI: 400 EURO / MUAJ
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR SHUME MIRE.

Komentet