Kodi Identifikimit të Pronës: 19468
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€170,000 Në Shitje

Rruga Brigada e VIII, Tiranë

Kontakto
Cmimi €170,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 6
Total Kate 8
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Brigada e VIII, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce   

*-APARTAMENT
NE SHITJE 2+1
*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 100 M2.
*-APARTAMENTI DISPONON HIPOTEKE TE RREGULLT.
*-APARATMENTI NDOHET NE ZONEN E ISH BLLOKUT, RRUGA BRIGADA E VIII.
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6  TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR,
VETEM 2 HYRJE NE KAT.
*-CMIMI I KETIJ APARTAMENTI ESHTE 170000 EURO.
*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 2 DHOMA GJUMI, 1  DHOME NDENJE, KUZHINE, 2
BANJO, 2 BALLKONE.
*-APARTAMENTI ORIENTOHET NE DREJTIMIN VERI – JUG QE I MUNDESON NDRICIM GJATE
GJITHE DITES.
*-VENDNDODHJA E KETIJ APARTAMENTI E BEN QE TE KETE AKSES ME SHKOLLA, KOPSHTE,
CERDHE, MARKETE ETJ DHE NDODHET VETEM 10 MIN NGA LIQENI ARTIFICIAL.
*-KOMPLEKSI DISPONON EDHE PARKIME PRIVATE.


Komentet