Kodi Identifikimit të Pronës: 19818
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€400 Me Qera

Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €400
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 120
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tiranë
Kategoria

*-APARTAMENT 2+1 ME QERA

*-APARTAMENTI NDODHET NE RR. MYSLYM SHYRI
*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE 120 M2, NE KATE TE 3
*-APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE RI
*-APARTAMENTI POSEDON DHE GARAZH
*-CMIMI : 400 EURO

Komentet