Kodi Identifikimit të Pronës: 18274
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€390 Me Qera

Rruga Ali Visha, Tiranë

Kontakto
Cmimi €390
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 98
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4
Opsione
Mobiluar
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Ali Visha, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-RRUGA ALI VISHA,

*-SIPERFAQA 98M2
*-PALLAT I RI 6 KATESH
*-AHENSOR DHE MUNDESI PARKIMI
*-KATI I 4
*- 2 BANJO DHE 2 BALLKONE
*-CMIMI 390EURO NE MUAJ

Komentet