Kodi Identifikimit të Pronës: 3742
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€950EURO Në Shitje

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Shqipëria

Kontakto
Cmimi €950EURO
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 107
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 5
Opsione
Hipotekë
Ujë 24Orë
Cable TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Shqipëria
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1.

*- NDERTIM I RI.
*- ME HIPOTEK .
*- KATI I 5.
*- PRANE LIQENIT DHE KOMPLEKSIT DINAMO.

Komentet