Kodi Identifikimit të Pronës: 36640
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,350 Në Shitje

Varrezat e Dëshmorëve, Rruga e Elbasanit, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,350
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 102.19M2
Dhoma 3
Banjo 2
Total Kate 5
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 3 Kilometra
Adresa Varrezat e Dëshmorëve, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE VARREZAVE TE DESHMOREVE

*-SIPERFAQE 102.19M2
*-CMIMI 1350EURO/M2
*-KATI I 5 ME ASHENSORE
*-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1 DHE ORGANIZOHET NGA NJE SALLON 
*-DHE NJE AMBJENT GATIMI ORIENTIM LINDJE I TERI ME VETRATE XHAMI 
*-NGA DY DHOMA GJUMI KU SECILA KA NGA NJE TUALET.ME PAS NDODHET NJE 
*-BALLKON I CILI DEL  POTHUAJSE NE CDO AMBJENT TE SHTEPISE.

Komentet