Kodi Identifikimit të Pronës: 36634
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€1,550 Në Shitje

Rruga e Elbasanit, Tiranë

Kontakto
Cmimi €1,550
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 107.63M2
Dhoma 3
Banjo 1
Kati 6
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga e Elbasanit, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE/ VARREZAT  E DESHMOREVE

*-SIPERFAQE 107,63 M2
*-CMIMI 1550 EURO/M2
*-APARTAMENTI KA TIPOLOGJI 2+1, I CILI ORAGANIZOHET NGA 2 DHOMA GJUMI
*-1 SALLON NDENJE + AMBIENT GATIMI, , 1 TUALET DHE
*-1 BALLKON.E GJITHE PJESA E SALLONIT ESHTE VETRATE XHAMI ME PAMJE 
*-PANORAMIKE ,NDODHET NE KATIN 6
*-NDERTIM I RI, ME ASHENSOR

Komentet