APARTAMENT 2+1+1

€380 Me Qera

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
nl-trasparent-png.png
Kontakto


*-APARTAMENT ME QERA 2+1+1

*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 100 M2
*-QERAJA E APARTAMENTIT ESHTE 380 EURO
*-APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE 4 NE PALLAT TE RI
*-PALLATI I PAJISUR ME ASHENSOR
*-APARTAMENTI KA 2 DHOMA GJUMI 1 SOXHORNO DHE 2 TUALETE


Cmimi €380
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 100
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Total Kate 9
Opsione
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Zona / Lagja Qëndra
Shteti Albania
Rrajoni Qarku i Tiranës
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce