Kodi Identifikimit të Pronës: 27122
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€450 Me Qera

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë

Kontakto
Cmimi €450
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 85
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-APARTAMENTI NDODHET PRANE BULEVARDIT BAJRAM CURRI
*-APARTAMENTI KA SIPERFAQE  85M2
 *-APARTAMENTI KA DHOMA DY TUALETE DHE NJE BALLKON 
*-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR
*-APARTAMENTI KA CMIM 450 EURO NE MUAJ
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E DYTE TE NJE PALLATI TE RI ME DY ASHENSORE

Komentet