Kodi Identifikimit të Pronës: 19780
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€500 Me Qera

Rruga Sulejman Pitarka, Tiranë

Kontakto
Cmimi €500
Lloji ofertes Me Qera
Siperfaqja (Meter Katror) 110
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 6
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa Rruga Sulejman Pitarka, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce   

Normal
0

14

false
false
false

IT
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Tabella normale”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin-top:0cm;
mso-para-margin-right:0cm;
mso-para-margin-bottom:10.0pt;
mso-para-margin-left:0cm;
line-height:115%;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:”Calibri”,”sans-serif”;
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:”Times New Roman”;
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:”Times New Roman”;
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

*-APARTAMENT 3+1 ME QERA.
*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 110 M2.
*-CMIMI : 500 EURO.
*-APARTAMENTI NDODHET PRANE DREJTORISE SE TATIMEVE PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI (RRUGA SULEJMAN PITARKA).
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6 TE NJE PALLATI TE RI ME ASHENSOR.
*-APARTAMENTI DISPONON HAPESIRE MJAFT TE BOLLSHME DHE NDRICIM NATYRAL NE GJITHE SHTEPINE.
*-APARTAMENTI ESHTE TOTALISHT I MOBILUAR,I PAJISUR ME TE GJITHA ORENDITE DHE ELEKTROSHTEPIAKET E NEVOJSHME.
*-APARTAMENTI NDODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA NE TIRANE DHE OFRON TE GJITHA FACILITETET E NEVOJSHME, SI SHKOLLA, KOPSHTE, SUPERMARKETE ETJ.
*-APARTAMENTI KA KONDICIONER NE TE GJITHA DHOMAT.
*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE: 2 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, SALLON + KUZHINE NE AMBIETE TE NDARA.


Komentet