Kodi Identifikimit të Pronës: 20382
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€100,000 Në Shitje

Rruga Frosina Plaku, Tiranë
apartament 3+1 ne shitje.jpg

Kontakto
Cmimi €100,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 142
Dhoma 4
Banjo 2
Kati 10
Opsione
Hipotekë
Mobiluar
Kondicioner
Wifi
Ngrohje,
Ujë 24Orë
Lavatrice
Frigorifer
Flat Screen TV
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 2 Kilometra
Adresa Rruga Frosina Plaku, Tiranë
Kategoria
Fjalët Kyce  
*-SHITET APARTAMET 3+1
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 10 ME ASHENSOR.
*-APARTAMENTI ESHTE ME HIPOTEKE TE RREGULLT.
*-SIPERFAQE E APARTAMENTIT 142M2.
*-APARTAMENTI NDODHET PRANE ISH PARKUT TE AUTOBUZAVE RRUGA FROSINA PLAKU.
*-CMIMI 100000 EURO.
*-APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 3 DHOMA + 1 SALLON, 2 BANJO, KORRIDOR DHE BALLKON.
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E FUNDIT KU MUND TE SHFRYTEZOHET EDHE TARACA.

Komentet