Kodi Identifikimit të Pronës: 24053
(per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të Pronës)

€260,000 Në Shitje

EKSPOZITA SHQIPERIA SOTE

Kontakto
Cmimi €260,000
Lloji ofertes Në Shitje
Siperfaqja (Meter Katror) 246
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 2
Opsione
Hipotekë
Qyteti Tirane
Shteti Albania
Rrajoni Tirana County
Distanca: 1 Kilometra
Adresa EKSPOZITA SHQIPERIA SOTE
Kategoria
Fjalët Kyce  

*-SHITET APARTAMENT PRANE EKSPOZITES SHQIPERIA SOTE.3+2.SIPERFAQE E BRENDESHME 154M2 . 
*-SIPERFAQE VERAND+BALLKON 92M2.
*-APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E DYTE. ME ASHENSORE. 
*-APARTAMENTI KA KALDAJ QENDRORE DHE KONDICIONER.
*-CMIMI:1300EURO M2 SIPERFAQ E BRENDESHME + 650EUROM2 VERANDA.


Komentet